HOLIDAY TICKET .:. biuro podróży - wakacje, wczasy, oferty last minute, first minute

Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska pracy:

• kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych przez telefon/e-mail
• pozyskiwanie nowych i dbanie o relacje ze stałymi Klientami
• rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych
• sprzedaż usług dodatkowych do pakietów wakacyjnych
• wsparcie procesów w rezerwacjach online

Profil kandydata:

• doświadczenie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży ofert turystycznych
• wykształcenie min. średnie
• dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność, dobra organizacja pracy własnej
• dyspozycyjność
• znajomość systemu rezerwacyjnego MerlinX , Irys itp.

Oferujemy:

• umowę o pracę na pełen etat
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych
• możliwości szkoleń
• wyjazdy zagraniczne w ramach podnoszenia kwalifikacji
• możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzurą na adres:

rezerwacje@holidayticket.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.